top of page

Ders Seçeneklerimiz

Bireysel PİchoLATES

 Öğrencilerle birebir yapılan çalışmalardır. Bu çalışma programlarına başlamadan önce kişinin spor geçmişi, sağlık durumu, postürel duruşu ve pilates egzersizleriyle ulaşmak istediği hedefler ile ilgili genel bir analiz yapılır. Genel analizin sonucunda fiziksel bir problem tespit edilmişse yapılması ve yapılmaması gereken hareketler belirlenerek kişiye özel bir program çıkarılır. Ders günleri ve saatleri sizin uygun olduğunuz gün ve saatlere göre planlanır ve uygulanır.
İkili PİchoLATES

 İki kişilik derslerimizdir. Düet derslerde esneklik, fiziksel özellikler açısından uyum sağlayacak kişilerin birlikte ders alması dersin işleyişi açısından daha idealdir. Düet derslerde Cadillac, reformer ve yardımcı ekipmanlar ile çalışmalar yapılmaktadır. Yine bu çalışma programına başlamadan önce de kişilerin spor geçmişi, sağlık durumu, postürel duruşu ve Pilates egzersizleriyle ulaşmak istediği hedefler ile ilgili genel bir analiz yapılır
Grup PİchoLATES

 Grup derslerimiz her gün her saat başında başlayarak yapılmaktadır. Dersimiz maksimum 4 kişiliktir. Katılan kişileri belirli gün ve saate sabitlemiyoruz, katılım sağlayan kişiler mobil uygulamamız üzerinden istedikleri gün ve saate rezervasyon yaparak derse katılım sağlamaktadır.
bottom of page